DOA שרתים

צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה

DOA שרתים

שרתים ייעודיים:

בקניית שרת אין מדע מדויק. היינו שמחים לטעון כי כל חברה זקוקה בדחיפות לקניית שרת. אך אין הדבר נכון כלל וכלל. קניית שרת מתאים לעסקים מסוימים בתנאים ספציפיים, וכל דבר היוצא מן השורה הנ"ל איננו מתאים, ועל כן בשורה התחתונה ובשפה פשוטה- מבזבז את המשאבים היקרים של עצמו.
מהו בעצם שרת ייעודי ומה שימושו?
שרת ייעודי הינו בהגדרתו הפשוטה חבילה הכוללת מספר אופציות ופונקציות כגון יכולת ניטור בקרה , קישורים לאינטרנט, התקני חומרה ובנוסף מגוון רחב של שירותים נלווים. חלק נכבד מן החבילות המדוברות מכלל חבילות השרת הייעודי מכילות בנוסף לכל יכולת ניהול מלאה של שרתים יעודיים שונים בהתאם לבחירה. מיקומו של השרת יהיה אצל הספק עצמו ודרך הגישה אליו של הלקוח ילווה מקשר ממרחק באמצעות תוכנות גישה שונות באפשרות כניסה וגישה מלאה ללא עוררין. ובכל זאת, הגענו לנקודה הכואבת בפשרה, מתי יש צורך בקניית שרת ייעודי ואינך צפוי להסתפק בשירותים של ההשכרה?
ככל הנדרש מחברה עסקית,מומלץ לרכוש שרת רק לאחר התבוססות מספקת של לקוחות שאכן יהיה ביכולתם לכסות על הוצאות אלו. בזמן המיועד בו אתם מתהדרים בכמות גולשים נאה ומכובדת-זו הזמן לעבור לשרת ייעודי. במידה ויש צורך חזק באבטחה מסיבית הרבה יותר-זהו הזמן לעבור לקניית שרת אמין ומקצועי. ברגע שהינכם בעלי מערכות מסיביות ומתוחכמות עם רכיבים שונים כגון DLL זהו הזמן לעבור לשרת שכזה.
כעת החלטתם לרכוש שרת ייעודי?
ישנם כמה שיקולים טרם הרכישה וסגירת העסקה אודות הצרכים המדויקים שהינכם זקוקים להם בעצם שירות זה:
לחשיבה עתידית ולהתרחבות במובן הראייה לרחוק, יש לבדוק מהי ההוצאה לרכישת כתובות נוספות כחבילות המשך. אנו מזכירים לכם את העובדה הפשוטה בהיות שרתי האחסון צורכים כמה כתובות IP וכל זאת יש לקחת בחשבון. אנו מזמינים אתכם לבוא ולבדוק את מערכת התמיכה ושירות הלקוחות המעולים שברשותנו. זהו מדד חשוב מאין כמותו בבחירת קניית שרת ייעודי. ידוע לכם בעת קניית שרת ייעודי תידרשו ביצירת קשר רצוף ואחיד עם נותן השירות, וחשיבות שירות הלקוחות והתמיכה שלו הינה חשובה מאין ערך. אנו מתחייבים לכם שביעות רצון גבוהה כמו בשום מקום אחר. בואו לבחון אותנו!
ברשותנו מענה מהיר לכל פנייה בין אם הנ"ל מדובר באמייל-אנו נתחייב למענה תוך שעתיים מקסימום, ולרוב תהיינה תשובה בפחות מ10 דקות. באם מדובר הנ"ל בקשר טלפוני- נציגי שירות הלקוחות ישמחו לענות על כל שאלה בכל רגע נתון, בשעות העבודה-במענה מהיר, מקצועי, חם ואדיב. אנו ממליצים תוכנית אשר תכיל יותר מכתובת IP אחת. חוות השרתים שברשותנו כוללת הגנה מלאה מפני שריפות, מערכות אבטחה מתוחכמות, הגנה מפני פריצות התרעות כנגד פגעי אקולוגיה וטבע כגון רעידות אדמה, הגנה וחלטת מפני רטיבות וכדומה.
חשוב לברר טלפונית בהתאם לחבילה שבחרתם האם חבילת השרת הייעודי המדוברת מכילה ממשקי ניהול אתר שונים. יש לברר אצל נציג השירות מהן הגישות הרחבות לגישה אל השרת מרחוק .
אנו מזמינים אתכם לבדוק אותנו חזור ושנית, בבחירת החבילה המדוברת יש צורך גם בבדיקת מערכת ההפעלה המסופקת והתאמתה לחבילה, ובנוסף גם לבדיקת מערכת הפיירוול, והאם המערכת הנ"ל כלל כלולה בעסקת החבילה, מהו התשלום בעבורו וכדומה. יש לבדוק בהתאם לחבילה שבחרתם במידה וגיבוי הוא חשוב מאוד ואין לכם אלטרנטיבות גיבוי, או שאתם הולכים על הצד הטוב ביותר- מהו שטח הגיבוי הכולל בחבילה ?
לבדוק עלויות של כל שחזור. ישנם חבילות שמכילות זאת וישנם כאלו שלא. יש לברר זאת מראש על כל צרה עתידית. יש לבדוק את האחריות הניתנת, כל החבילות , המוצרים והחומרה מגובים באחריות לכל החיים, עם ההרשמה והמשך שיתוף הפעולה בין העסק לבין "DOA שרתים". נסו אותנו! לא תתחרטו.